kolportaż/roznoszenie ulotek

KOLOPORTAŻ TYLKO WYDRUKOWANYCH U NAS ULOTEK

NIE SZUKAMY LUDZI DO PRACY

AKTUALNIE NIE ŚWIADCZYMY USŁUGI ROZNOSZENIA ULOTEK DO ODWOŁANIA

NOWE, lepsze CENY druku ulotek w Częstochowie :)
CENY BRUTTO :)

np. Ulotki A6 5'000szt. w cenie 199zł brutto / [format A6]
np. Ulotki A6 10'000szt. w cenie 299zł brutto /
[format A6]

Druk w 2-3 dni robocze!
Ceny druku. Projekty dodatkowo płatne.
Proste projekty już od 10-20zł
(np. wklejenie tekstów i grafik klienta)
.

ZADZWOŃ dopytać o szczegóły druku ulotek

 

Usługą uzupełniającą druk ulotek jest ich kolportaż na terenie Częstochowy i okolic. Kolportaż w naszym wydaniu charakteryzuje:

rzetelność i sumienność

terminowość

skuteczność

Skuteczna dystrybucja materiałow reklamowych waży nad skutecznością cełego przedsięwzięcia marketingowego.

Jako producent ulotek w naszym interesie jest skuteczny kolportaż ulotek naszego klienta. Każda udana akcja dystrybucji ulotek otwiera drogę do kolejnego zamówienia na druk z usługą skutecznego i rzetelnego rozniesienia materiałów reklamowych.

Nasze doświaczenie pozwala nam wykonać każdą akcję kolportażu ulotek na terenie miasta Częstochowa. Klienta może wskazać preferowane tereny dystrybucji. Jesteśmy wstanie uwzględnić każde życzenie.

Doradzamy gdzie i ile ulotek roznieść. Posiadamy własne ewidencje terenu oraz lokali mieszkalnych.

Sprawozdawczość. Cenimy sobie zaufanie, którym darzą nas nasi klienci. Wychodzimy z założenia, że mamy być jak żona Cezara - poza wszelkim podejrzeniem! Dlatego stawiamy na transparentność naszych działań. Każdy klient po wykonanym kolportażu otrzymuje wykaz ulic które zostały opracowane w ramach akcji marketingowej.

cennik roznoszenia/kolportażu ulotek [od drzwi do drzwi]

?zł netto/1'000szt. do skrzynek domków jednorodzinnych gęsto zabudowanych ulic [nakład ulotek w ramach jednego obszaru geograficznego]

?zł netto/1'000szt. do skrzynek domków jednorodzinnych ulic z przerzedzoną zabudową  [nakład ulotek w ramach jednego obszaru geograficznego]

?zł netto/1'000szt. do skrzynek zbiorczych na parterze bloków

od ?zł - ?zł netto/1'000szt. do drzwi mieszkań w blokach

Chciałbyś przeprowadzić kolportaż ulotek taniej o 40%? Jest na to sposób. Namów swojego znajomego, aby w tym samy czasie zlecił nam kolportaż ulotek swojej firmy, a oboje dostaniecie 40% rabatu na usługę kolportażu pod tymi samymi adresami. W takim scenariuszu realny koszt rzetelnego kolportażu już od 7,2gr netto/szt.

A może chciałbyś przeprowadzić kolportaż ulotek taniej o 60%? Jest na to sposób. Namów swoich dwóch znajomych, aby w tym samy czasie zlecił nam kolportaż ulotek swojej firmy, a wszyscy troje dostaniecie po 60% rabatu na usługę kolportażu pod tymi samymi adresami. W takim scenariuszu realny koszt rzetelnego kolportażu już od 4,8gr netto/szt.

W okresie zimowym dopłata do usługi +15% (zaśnieżone pobocza, pozamykane szczelnie klatki schodowe, itd. - co przekłada się na mniejszą efektywność pracy=wydłuża ją).

Ceny poglądowe dla formatu ulotki A6 130g/m2. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszym handlowcem.

cennik stacjonarnego rozdawania ulotek [z chodnika]

od ?zł do ?zł netto/godzina stacjonarnego rozdawania ulotek np. na chodniku w centrum miasta

Ceny poglądowe. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszym handlowcem.

płatności za kolportaż ulotek

Wynagrodzenie za kolportaż ulotek jest pobierany w formie przedpłaty.

usługi dodatkowe, uzupełniające usługę kolportażu ulotek

Istnieje możliwość uzupełnienia usługi kolportażu ulotek o dodatkowe usługi: 
- wsadzanie ulotek do bezbarwnych woreczków foliowych (np. w okresie jesienno zimowym)
- wsadzanie ulotek do białych, biurowych kopert
- przypinanie ulotek gumką recepturką np. do słupka ogrodzenia czy klamki (jeżeli na danym terenie nie jest popularne posiadanie skrzynki na listy)

Ceny usług dodatkowych wyceniane są indywidualnie na podstawie szczegółowych zapytań ofertowych określających:
- ilość ulotek
- obszar geograficzny prac w terenie
- harmonogram zadań

fakty i mity o kolportażu ulotek przez podmioty zewnętrzne [z serii na chłopski rozum]

Druki bezadresowe dostarczane przez pocztę. Czy listonosz ma motywację?
Poczta liczy sobie ok. 10gr od szt.. Dochód listonosza nie jest zależny od ilości oraz skuteczności kolportażu. Jak myślicie? O czym myśli listonosz jak dostaje od swoich przełożonych kilogramy listów, a do tego "bonus" w postaci druków bezadresowych? Odpowiedź pozostawiam Wam samym.

Inpost.
Sami znacie. Sami oceńcie.

Roznoszenie ulotek samodzielnie.
Jeżeli ktoś dysponuje odpowiednią ilością czasu, to jest to najskuteczniejszy model dystrybucji materiałów reklamowych.

Roznoszenie ulotek przez swoich pracowników.
Osoby nie dysponujące czasem na samodzielny kolportaż może skusić idea rozniesienia ulotek przez "swoich" pracowników. Pytanie tylko co ma w głowie pracownik roznoszący nasze ulotki. np. "Za dużo będzie miał pieniędzy. I tak bogaty jest." "Takiego, ja mu pokaże. Aż się zdzwi ilością telefonów ;P". To tylko pierwsze przykłady z życia z jakim nastawieniem odnoszą się w pracy pracownicy gdy nikt nie patrzy.

Czy stać Cię na taki scenariusz? Często zapłacisz drożej swojemu pracownikowi (aby miał ekstra bodziec), ale faktem jest, że w tym przypadku pracownik i pracodawca mają sprzeczne interesy oraz priorytety. Występuje jawny konflikt interesów.

Niniejszy materiał ma charakter osobistych poglądów, spostrzeżeń i refleksji autora nad kwestią dystrybucji reklam.

dlaczego nasi kolporteży są skuteczni?

90% honorarium pobieranego od Klienta za kolportaż ulotek przekazywane jest bezpośrednio na wynagrodzenie dla naszych kolporterów.

Uczciwy zarobek pozwala im rzetelnie wykonać powierzoną pracę. My zarabiamy na druku ulotek. Oni na ich rozniesieniu. Dzięki temu uzupełniają naszą ofertę, przez co nasza działalność jest kompleksowa=bardziej konkurencyjna. Od druku po skuteczną dystrybucję. Teraz już nasi Klienci wiedzą dlaczego nie roznosimy powierzonych ulotek.

Podczas akcji kolportażu, jednocześnie są rozpowszechniane maksymalnie 3 różne ulotki. Ich format może być w zakresie formatów od A7 do A3.

Kim są nasi kolporterzy?
Są to zaufane osoby (bliscy znajomi) charakteryzujące się:
- odpowiedzialnością
- sumiennością
- dokładnością

Wynagrodzenie z pracy kolportera stanowi dla nich dodatkowy dochód. Elastyczny czas pracy pozwala im pogodzić zadania kolportera z obowiązakami zawodowymi oraz rodzinnymi. Charakter ciągły dodatkowego dochodu sprawia, że mają bodziec, aby szanować stałe źródło dodatkowego dochodu. Nasz cennik jest jawny online. Nasi kolporterzy go znają i wiedzą, że ich dochodem jest 90% pobieranego honorarium. Doceniają to przez solidną i rzetelną pracę na rzecz naszych klientów, tak aby zapewnić nam i sobie kolejne zlecenia.

Teraz już wiecie jakie mamy metody działania. Jeżeli chcecie, aby Wasze ulotki dotarły w zaplanowane miejsca, to powierzcie to zadanie naszej firmie, specjalizującej się w druku i kolportażu ulotek.

Nasi konurenci reklamują się jako najtańsi roznosiciele. Naszym mocą stroną jest skuteczność dystrybucji materiałów reklamych przy zachowaniu przystępnej ceny. Polecamy swoje usługi. Polecają nas również nasi klienci.

opinie klientów

Kolportaż ulotek firmy produkcyjno-usługowej.

W agnecji reklamowej efektyzreklamy.pl zapytano mnie jak planuję sobie poradzić z kolportażem zakupionych ulotek. Odpowiedziałem, że planuję wykorzystać swoich pracowników do tego zadania. Przedstawiono mi propozycję skutecznej dystrybucji materiałów reklamowych. Byłem zdystansowany, ale postanowiłem zgodzić się, aby na "próbę" roznieśli 1'000szt. ulotek. Ku mojemu ździwieniu miałem kilka telefonów, które zaowocowały przyjęciem dwóch zleceń. Przyznaję, że początkowo byłem sceptyczny, ale teraz przekonany skutecznością rzetelnego kolportażu ulotek, jestem zdecydowany korzystać z usług agencji reklamowej efektyzreklamy.pl w zakresie druku oraz dystrybucji ulotek. Cenię sobie słowność oraz terminowość swoich kontrahentów. Podoba mi się, że kolportaż ulotek jest przeprowadzany zgodnie z umową - tzn. w określonym czasie oraz na określonym terenie. Po przeprowadzeniu kolportażu otrzymuję informację na których dokładnie ulicach została przeprowadzona dystrybucja moich ulotek. Mogę jechać na ten teren i zajżeć do skrzynek czy rzeczywiście moje ulotki zostały właściwie rozniesione. Telefony moich klientów oraz nowe zlecenia potwierdzają ich skuteczność. Gorąco polecam!

producent mebli tapicerowanych

Ogłoszenie nie stanowi oferty w myśl przepisów kodeksu cywilnego. Zachęcamy do składania zapytań telefonicznych lub przez email.